0917 261 745karolka@karolka.sk

Čiapky, čelenky, klobúčiky, korunky detské

Čiapky, čelenky, klobúčiky, korunky detské

Čiapky pre deti sú ušité z kvalitného dizajnového  úpletu. Čiapočky vyrábam obojstranné, môžu byť rovnaké z obidvoch strán, alebo obidve odlišné. Sú vhodné na jar a jeseň. Veľkosť Vám vyrobím na mieru, treba uviesť obvod hlavičky /merajte v mieste, kadiaľ pôjde koniec čiapočky/. 

Čelenka patrí do šatníka každej malej parádnice. Čelenky sú vyrobené prevažne z elastickej krajky, čo zaručuje pohodlie pri nosení. Deti tieto čelenky milujú. Na čelenku sú našité aplikácie, ktoré sú vyrobené samostatne. Veľkosť - univerzálna / treba uviesť obvod hlavičky dieťatka/. 

Štýlové klobúky sú neodmysliteľnou ozdobou hlavy v horúcich letných mesiacoch.  V tejto kategórií nájdete originálne  klobúky pre malé deti, slečny, chlapcov.  Klobúčiky majú zvončekovitý tvar, čo zaručí, že dieťatko klobúk naozaj vynosí. Ak mu je trošku veľký, tak ho viac ohnete, a krempu ozdobíte brošničkou.  Klobúky sú väčšinou obojstranné, brošňa sa dá odopínať. Pri klobúčikoch zmerajte dieťatku obvod hlavičky, a napíšte mi aj vek dieťatka. Lebo každý klobúk je originál, odlišne strihaný, z inej látky a tak treba, aby sme ho čo najlepšie prispôsobili. 

Korunky, čelenky a iné záležitosti pre naše princezné. Korunky vhodné nielen na oslavu narodenín, ale hlavne na hranie. Tieto korunky sú "testované mojou princezničkou" ♥  Z izbičky, z chalupy, či zo záhrady sa razom stáva veľké kráľovstvo malej princeznej. A verte mi, že jedna paráda na hlave nestačí, lebo vždy príde ešte jedna princezná od susedov :)


Porovnávač produktov (0)


čelenka pre deti - Korunka - n.3

čelenka pre deti - Korunka - n.3

autorská vecička ...a oslava môže začať ...Korunka je ozdobou kaž..

10,00 EUR

Zobrazuje sa 1 až 1 z 1 položiek (1 stránok)